חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יצירת קשר

שירותי הדברה

סוף-טוב מתחייבת לכם לטיפול מהיר ויעיל בבעיית המזיקים,
בהתאמה אישית לתנאים במקום מגוריכם. צרו איתנו קשר עוד היום

הדברת מכרסמים

ההדברה מתבצעת ע"י מלכודות מקצועיות וחומרים המורשים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. סוף-טוב מבצעת הדברה זו במספר שיטות כנגד מכרסמים. בנוסף, החברה נותנת שירות שוטף למפעלים, מסעדות, בנייני מגורים על מנת להבטיח את אזוריהם השונים ללא מכרסמים.

הדברה לפני אירועים

אם אתם עורכים אירוע משפחתי כל שהוא, ברביקיו, מסיבה בחצר או כל דבר אחר, סוף-טוב מבצעת ריסוס טרום האירוע בכדי למנוע חרקים מעופפים בחצרות ובשטחים הפתוחים.

הדברת נמלים ומקקים

ההדברה מתבצעת בעזרת החומרים היעילים ביותר, חומרים ידידותיים לסביבה המאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, ההדברה מבוצעת עם ג'ל ללא ריח ואינה מצריכה להזיז שום חפץ בבית הלקוח. ההדברה יעילה לטווח ארוך.

הדברת פרעושים

פעולת החיטוי וההדברה מפני פרעושים מתבצעת ע"י סוף-טוב במפעלים, מלונות, מוסדות, בתים משותפים / פרטיים וכמובן בשטחים פתוחים. סוף-טוב משתמשת בחומרים היעילים ביותר שיש – שילוב של חומרים מעכבי גדילה הנקראים בשוק IGR – על מנת לפגוע בדור הבא של המזיק (ביצים וכו') וע"י כך למנוע את הופעת המזיק שוב.

הדברת צרעות דבורים וזבובים

סוף-טוב מתמחים בהדברת דבורים, צרעות וזבובים עבור מפעלים למגזר הציבורי וגם למגזר הפרטי. סוף-טוב משתמשת במספר שיטות הדברה נגד צרעות כגון תחנות האכלה שמאכילות את הצרעות, או שהן מלקטות לקן וכך משמידות את שאר הקן. בנוסף בסוף-טוב משתמשים במגוון מלכודות לפי העדפת הלקוח.

טיפים להדברת מזיקים

  1. בעזרת דיסקים ישנים שכבר אינם בשימוש ותולים על חבל קשיח, כזה שלא יקרע גם בתנאי מזג אוויר קשים במיוחד.
  2. בעזרת קצוות החבל קושרים בצורה כזו שהחלק ה"תחתון" של הדיסקים יופנה לכיוון שממנו עלולות היונים להגיע.
  3. היונים יראו את ההשתקפות של השמש ולא יתקרבו אל חבלי הכביסה או לקרבת הבית ועקב כך לא יטילו ביציהן בכל מיני מקומות מסתור בסביבת הבית.
  4. חשוב לציין שהרחקה זו הינה זמנית. על מנת להשיג תוצאות בטווח הארוך צרו איתנו קשר.

בכדי למנוע בתי גידול למקקים יש להימנע מלצפות את מדפי הארונות בנייר, מכיוון שהמקקים אוהבים להתרבות באזורים לחים צפופים ואווריריים.

מכיוון שהמכרסמים אוהבים להתרבות במקומות עזובים, בהם יד אדם לא נוגעת, לכן מומלץ לטפל ולתחזק את הגינה בסביבתנו, כאילו היא חלק בתי-נפרד מבתינו, יש לגזם את השחים בזמנם, יש לשמור על הסדר בגינה ולא להגיע למצב שבפינת הגינה או באחזה מחסן בגינה ישנה ערימת גרוטאות.

מכיוון שהנמלים מתרבות להם מתחת לפני האדמה, אין ריסוס שיוכל לחדור את עומק האדמה ולקטול את הנמלים, לכן מומלץ לפזר גרגירי פיתיון אחת לחודש, שאפשר לקנות בחנויות , גרגירים אלו נלקחים על-ידי הנמלים לתוך הקן וכל אותו דור נקטל.

מכיוון שנקבות הפרעושים מחפשות דם לפני שהם מתרבות, בעלי החיים בסביבתנו הופכים להיות בית גידול נוח ,ולכן יש לשמור עליהם בהתאם, עונת הופעת הפרעושים היא מסוף האביב ועד תחילת הסתיו, לכן בעונה זו מומלץ לטפל בתכשירים כגון תרסיסים, שמפו, אבקות או קולר, בנוסף יש להקפיד לרסס, לנקות ולשאוב את מקום מרבץ בעלי החיים,מומלץ להתייעץ בווטרינר.

וואטסאפ
יש לך שאלה?
Scan the code
סוף טוב הדברות והרחקת יונים
שלום,
נשמח לענות לך בוואטסאפ :)
Call Now Button