חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יצירת קשר

הדברת עכבישים

ישנם בעולם כ 40,000 סוגי עכבישים ובארץ כ 600 סוגים שמתוכם 20 סוגים אשר בדרך כלל נמצאים בסביבתנו רובם אינו ארסי אבל עקיצה ממנו כלל לא נעימה, אורך חייהם הם כשנתיים.

העכביש מתחיל את חייו בשק ביצים אשר הנקבה שומרת ומגינה עליו עד לבקיעתם של העכבישים לאחר מספר שבועות.

בדרך כלל שרואים עכביש אחד ישנם בסביבתו עוד מספר עכבישים.

הדברת העכבישים מתבצעת בעזרת ריסוס חומר הדברה ידידותי לסביבה בכל חדר בבית באזור הפנלים ובאזור חיבורי הקירות עם התקרה, ובשטח הגינה בכל חריץ אפשרי.

לאחרונה ראיתם עכבישים בבית? אתם תוהים למה הם מגיעים אליכם ומה עליכם לעשות? אתם לא לבד. עכבישים בבתים ובדירות זו תופעה נרחבת ונפוצה בכל הארץ.

יחד עם זאת, חשוב מאוד לעצור ולהבין על איזה סוג של עכבישים מדובר. בטבע קיימים סוגים רבים ביותר של עכבישים כאשר חלקם אינם מזיקים בכלל.

לעומת זאת, אחרים עלולים לעקוץ, לגרום לנמק ואפילו למוות. מעבר לכל אלה, לראות עכבישים בבית זה פשוט לא נעים ולכן ברור שתרצו לדעת דבר או שניים על הדברת עכבישים.

איך מבצעים הדברת עכבישים?

זה ברור שאם מדובר על עכביש אחד תוכלו להתמודד עם העניין לבד. מצד שני, אם מדובר על עניין מורכב יותר, רצוי יהיה לבצע מספר פעולות חשובות. ראשית, כדאי יהיה להזמין שירותי הדברת עכבישים.

שנית, רצוי שתקפידו על ניקיון יסודי. הרבה פעמים אם תבצעו, למשל, תיקוני איטום בבית, זה ימנע מעוד ועוד עכבישים להגיע.

מעבר לכך, יש גם סוגים שונים של מלכודות לעכבישים שניתן להניח. יש, למשל, שיטה של מלכודת דבק שיכולה לעשות עבודה טובה ועוד שלל פתרונות אחרים.

אם תשלבו בין כל האופציות האלה ובין הדברה מקצועית, אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה טובה והעכבישים יסתלקו מהמקום.

מי יוכל לבצע אצלכם הדברה מהסוג הזה?

בין אם אתם צריכים להזמין היום שירותי הדברת עכבישים ובין אם מדובר על הדברה כנגד מזיקים אחרים, יש לבחור מדבירים מתאימים.

המדבירים שלכם צריכים להגיע עם רישיון בתוקף, אך רצוי גם לבדוק שהם עושים שימוש בחומרים איכותיים.

אם אפשר, למשל, להזמין שירותי הדברה כנגד עכבישים שכוללים שימוש בחומרים יותר אקולוגיים, זה כדאי. כך תדעו שאומנם אתם מטפלים בבעיית העכבישים, אך אינכם מזהמים תוך כדי כך את הסביבה.

וואטסאפ
יש לך שאלה?
Scan the code
סוף טוב הדברות והרחקת יונים
שלום,
נשמח לענות לך בוואטסאפ :)
Call Now Button