חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יצירת קשר

הדברה בגג

אתם גרים בבית עם גג רעפים? השקעתם לא מעט בשיפוץ ובבניה של הגג? אם כך, טבעי שתרצו לעשות כל מה שאתם יכולים כדי שהגג יהווה את המקום הבטוח שלכם.

עם זאת, בפועל, בין הרעפים יכולים להסתתר לא מעט מזיקים. זה יכול להיות עכבר, חולד, חולדות או כל מיני מזיקים אחרים כמו יונים ולכן כדאי להזמין מרחיק יונים.

השאלה היא מה עושים במצב כזה, והתשובה לכך ברורה: מזמינים שירותי הדברה בגג. להדביר בכוחות עצמכם בגג זה לא ריאלי, שכן מדובר על הדברה מורכבת במיוחד.

צריך להצליח להגיע אל הגובה של הגג וגם לדעת כיצד לבצע את ההדברה עצמה, כך שברור מדוע הזמנת שירותי הדברה זו הבחירה הנכונה.

איך מבצעים בפועל הדברה בגג?

זה תלוי בכמה גורמים שונים. למשל, על איזה סוג של מזיקים מדובר? כמה גדול הגג שלכם ועל איזה סוג של חיה מזיקה מדובר.

אם נדמה לכם שיש לכם בבית חולדות, רצוי יהיה להדביר בעזרת מלכודות. כך ניתן יהיה לתפוס את החיה המזיקה מבלי שיתעורר הצורך להרוג אותה.

בנוסף, כך לא תצטרכו לחיות במקום שבו פוזר רעל שעלול לסכן גם את הסביבה כולה. במקרים אחרים, ובהתאם לחומרת המצב, ניתן יהיה לשקול גם את האפשרות של הדברה בעזרת חומרי הדברה שונים.

האם כל חברת הדברה תוכל לבצע משימה כזאת?

כשמדברים על הדברה בגג מדברים על עבודה שצריך לבצע בצורה מקצועית.

לכן ברור מדוע לא כל חברת הדברה תוכל להתאים לכם. משמעות הדברים היא שבבואכם להזמין שירות כזה, צריך לבדוק שאנשי המקצוע אכן מסוגלים לטפל גם בבעיית מזיקים בגג.

רוצים לפנות אל הטובים ביותר? לדעת מראש שאתם בוחרים את מי שבאמת יוכל לטפל בגג שלכם בצורה הנכונה? פנו אל חברת סוף טוב, ויפה שעה אחת קודם.

וואטסאפ
יש לך שאלה?
Scan the code
סוף טוב הדברות והרחקת יונים
שלום,
נשמח לענות לך בוואטסאפ :)
Call Now Button