הרחקת יונים

קינון יונים באזור מגוריכם מהווה מטרד רב. ולכן הרחקת יונים נדרשת. היונים מלכלכות והורסות כל דבר שעשוי ממתכת. כמו כן מביאות איתן היונים לשלשת יונים ומחלות רבות אחרות המסוכנות לבני אדם

החברה מתמחה בתחום הרחקת יונים וציפורים בשיטות ייחודיות אשר לא כוללות פגיעה ביונה אנו מתמחים בהרחקת יונים ממגוון אתרים – גגות וגגות רעפים מעקות חלונות, מסתורי כביסה ועוד. החברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום הרחקת יונים – ומספקת שירותי הרחקת יונים יעיל מהיר ומקצועי.

משרדי החברה נמצאים בקריית אונו ואנו מבצעים הרחקת יונים בקריית אונו ובכל חלקי הארץ מבאר שבע ועד חיפה כולל המרכז והשרון.

סיכונים הנגרמים מיונים בסביבתנו

בציבור הרחב לא מודעים לסכנות שמביאו איתן היונים. היונה היא חיה שנושאת עמה מחלות וחיידקים המסוכנים לבני אד – ושהייה בקרבתה מעלה את הסיכון להידבק במחלות אל

היונים מביאות איתן לכלוך רב וריחות לא נעימים – אשר אינם רצויים לנו לי ולסביבתנו הביתית – הלכלוך שמייצרות היונים וכמובן הלשלשת (=צואת היונים) מצטברת ונערמת בערימות שהופכות לבית גידול נוח לחיידקים השונים להתפתח בה

הרעש שעושות היונים במיוחד בשעת קינון בכל שעות היממה הו מטרד רציני ומפריע בסביבת מגורים. מה עוד שהנטייה של היונים לחיו בקבוצות הגורמות לרעש רב יותר.

מחלות היונים מועברות אל האדם אך משפיעות בצורה שונה על האדם מאשר על היונים. הנפגעים העיקריים ממחלות אל הם ילדי מתחת לגיל 3 ומבוגרים מעל גיל 60. מחלות עיקריות אשר מועברות לאדם:

שפעת העופות (Avian inf/venza)

סוג של שפעת שתוקפת עופות לשפעת זו יש שני זנים עיקריים זן שאינו אלים (H9N2) וזן אלים (H5N1). בשנים האחרונות התגלו מספר הידבקויות ומספר קטן אפילו של תמותה בקרב בני האדם באזור דרום מזרח אסיה. בנוסף לאחרונה התגלו מוטציות רבות של הנגיף והחשש הכבד הו שהנגיף יעבור איזו שהיא מוטציה שתיתן לו כושר הדבקה מהיר כמו נגיף השפעת האנושי וע"י כך יביא למגיפה כוללת עדיין לא נמצאה תרופה לנגיף זה. ישנם שסוברים שהתרופה "תמפילו" אשר נמצא בשימוש כנגד השפעת האנושית מפחיתה את נזקו של הנגיף אך עדיין לא מחסלת אותו באופן תמידי רוב בני האדם שנדבקו בנגיף זה היו במגע ישיר עם עופות חולים ויש הסוברים שאפשר להעביר את הנגיף לאנשים אחרי שפעת העופות תוקפת ברוב המקרים בני אדם צעירים, 73% מהנדבקים היו מתחת לגיל 20. התסמינים של שפעת העופות דומים מאוד לתסמיני השפעת האנושית במחקרי שנעשו על עכברים (יונקים כמונו , התברר שזני חדשי של שפעת העופות הפכו לקטלניים ביותר.

דררת 

דלקת אשר מתחילה באזור העיניים וממשיכה למערכת העיכול ואיברי פנימיים כמו כן נגיף זה גורם לבני האדם לדלק ריאות.
דלקת מוח נגיפית – מספר מחלות מועברות אל היונים מהיתוש. הנזק שנגרם לבני האדם הוא דלקת מוח יפנית / ונצואלים / סוסי מזרחית.

פארא טיפוס 

מחלה המועבר חיידק סלמונלה הנמצא בלשלשת / צואת היונים. גורם לבני האדם שלשולים קשים עד כד התייבשות.